PorcelanosaPorcelanosa

Kontaktuje nás

Ak si želáte dostávať informácie o našich novinkách a katalógoch, máte otázku alebo požadujete informácie o našich produktoch, pošlite nám požadované informácie s uvedením oblastí vášho záujmu, alebo ak chcete, môžete nám zavolať na zákaznícky servis Porcelanosa na čísle 0910 521 999.

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.
Mám záujem o:
Mám záujem o:

Google reCaptcha: Neplatný kľúč stránky.

Showroom Porcelanosa

Otváracia doba:
Pondelok - Sobota
9:00 - 17:30

+421 910 521 999

office@mluxury.sk

Parkovanie
BRATISLAVA - SHOWROOM PORCELANOSA
Navštívte showroom Porcelanosa, ktorý sa nachádza na Einsteinovej ulici. Pre príjazd vozidlom použite smer k mostu Apollo a zvoľte rovnakú odbočku doprava, akú by ste použili pre prístup k čerpacej stanici. Parkovanie je komfortne riešené priamo pred showroomom Porcelanosa, kde sú pre návštevníkov vyhradné označené parkovacie miesta. Pri príchode na parkovisko (na rampe) treba zazvoniť a ohlásiť vašu návštevu do Porcelanosy. Pre tých, ktorí preferujú príchod pešo, je k dispozícii priamy prístup z nákupného centra Aupark cez nadchod, ktorý vás zavedie priamo k showroomu Porcelanosa.

Showroom & Production

SquareBizz Bory
6276+MQ
Devínska Nová Ves
Otváracia doba:
Pondelok - Sobota
čoskoro otvárame
Parkovanie
BRATISLAVA - SHOWROOM & PRODUCTION
Navštívte showroom prepojený s výrobou Porcelanosa, ktorý sa nachádza v objekte SquareBizz. Po vstupe do areálu odbočíte na prvej križovatke doľava a na konci cesty opäť doľava. Po pravej strane už uvidíte objekt a vyhradené (označené) parkovacie miesta pre návštenvíkov Porcelanosy.