Porcelanosa

FITWALL  v komerčných priestoroch

Dátum:
6. októbra 2023
Dĺžka článku:
1 minúta

Krion v hoteloch

Vďaka nulovej pórovitosti a absencii škár sa Krion® môže použiť na navrhovanie neprerušovaných povrchov bez rohov a štrbín a s hladkými a nepostrehnuteľnými spojmi. V rohoch a ťažko prístupných miestach sa často hromadia nečistoty, preto sú tieto povrchy oveľa hygienickejšie. Ideálne pre hotelové recepcie, jedálne a vestibuly, poskytujú zákazníkom pokoj a zaručujú zdravé prostredie.

Materiál je bakteriostatický a zabraňuje šíreniu mikroorganizmov v priestoroch, kde sú bezpečnosť a hygiena hlavnými prioritami. To je najdôležitejšie v kuchyniach, bufetoch, reštauráciách a kúpeľniach. A keďže sa aj ľahko udržiava a opravuje, je ideálnym riešením pre vybavenie hotelov a iných stravovacích zariadení.

Krion v reštauráciách

Krion® je k dispozícii v širokej škále farieb a možno ho kombinovať s drevenými, kamennými alebo kovovými prvkami. Dostupné možnosti prispôsobenia a dizajnu spolu s jeho sterilným charakterom sa dokonale hodia na inštaláciu v reštauráciách, kaviarňach a veľkých stravovacích halách. Výsledky, ktoré sa dajú ešte vylepšiť pomocou dekoratívnych panelov Fitwall™, inovatívneho materiálu od spoločnosti Krion PORCELANOSA Group.

Zaujala Vás naša expertíza?

Neváhajte využiť našu širokú ponuku služieb.
Mám záujem