Porcelanosa

ALLUSLATE

Dátum:
10. októbra 2023
Dĺžka článku:
1 minúta

Spoločnosť PORCELANOSA Group uviedla na trh nový panel na báze hliníka a minerálov s prírodnými textúrami a farbami.

Koniec nudným stenám, Alluslate® je veľkoformátový obklad na stenu od spoločnosti KRION®, ktorý stavia prírodu do popredia.

Stenové panely sú vytvorené z dvoch hliníkových plechov s hrúbkou 4 mm a obsahujú tropické motívy, exotickú faunu a žiarivé farby. Navyše sa rýchlo inštalujú, sú ľahké a ľahko sa čistia. Na výber sú dve povrchové úpravy.

Capricce Nero
Calacatta Grigio

Každá séria Alluslate® je odolná voči vlhkosti a vode a ľahko sa udržiava. Prírodné motívy zaručene pozdvihnú váš priestor. Vyberte si z amazonských listov Alluslate Amazonic Green Matt, ázijsky inšpirovaného Alluslate Capricce s neutrálnym povrchom plným kvetov a pávov alebo mramorového vzhľadu Alluslate Bericcio Grey a Alluslate Calacatta Viola Glazed. Alluslate Nostalgia Blanco má zasa farby sliviek, zatiaľ čo Alluslate Materica Original je v jednoduchších, betónom inšpirovaných tónoch. Nová kolekcia so vzormi a žiarivými farbami, ktoré vnášajú do stien dynamiku, svetlo a originalitu, vďaka čomu sa z nich stávajú dekoratívne steny, ktoré možno prispôsobiť každému projektu.

Boli navrhnuté na použitie vo veľkých obytných priestoroch, v pohostinstve, maloobchode a hoteloch a na zariaďovanie.

Calacatta Viola
Calacatta Viola
Calacatta Viola
Matericca Nut
Matericca Grey
Matericca Nut
Capericce Nero
Capericce Nero
Capericce Nero

Zaujala Vás naša expertíza?

Neváhajte využiť našu širokú ponuku služieb.
Mám záujem